Nenávisť voči LGBTI+ ľuďom na Slovensku rastie. Nesmieme to nechať tak!

Po teroristickom útoku na Zámockej, pri ktorom zomreli dvaja mladí ľudia, sa tak málo zmenilo k lepšiemu. LGBTI+ ľuďom stále chýba podpora pre ich práva zo strany štátu. Ich právne postavenie a spoločenská akceptácia ostávajú jednými z najhorších v Európskej únii. LGBTI+ ľudia sú denne vystavovaní netolerancii a nenávisti.

V Inakosti sa vyše 15 rokov snažíme zlepšovať život LGBTI+ ľudí na Slovensku. Robíme to rôznymi spôsobmi:

Naše služby poskytujeme úplne zadarmo a tým zvyšujeme ich dostupnosť aj pre mladých ľudí a ľudí s nízkym príjmom. Aby sme však v tom mohli pokračovať, potrebujeme dlhodobú pomoc verejnosti

Každý podporovateľ a podporovateľka pre nás predstavuje nádej, že spoločne to zvládneme. S vašou pravidelnou podporou zabezpečíme, aby LGBTI+ ľudia mali prístup k pomoci, ktorú potrebujú: 

Jednorazovo
Mesačne
200€
100€
50€
30€
20€
50€
30€
20€
15€
10€

Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania DARUJME.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje a zašleme Vám aj informačný mail o dare. Ďakujeme!

Darca zároveň berie na vedomie, že poskytuje finančný dar bez protihodnoty a teda na platobnú operáciu sa nevzťahujú možnosti reklamácie platby ako pri nákupe služieb a tovarov.